Stanowisko

Edukatorzy / Edukatorki

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

08.09 24.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do naszego zespołu współpracowników w Muzeum Farmacji zapraszamy osoby mające wiedzę z zakresu chemii, farmacji lub biologii, doświadczenie edukacyjne, lubiące pracę z ludźmi. Rozwijamy program lekcji i warsztatów muzealnych, wykładów i innych wydarzeń kulturalnych.

Wymagania

POSZUKUJEMY LUDZI:
energicznych,
kreatywnych,
komunikatywnych,
zorganizowanych,
odpowiedzialnych,
dyspozycyjnych (praca w godzinach przedpołudniowych i w weekendy).

Oferujemy

Możliwość realizacji własnych pomysłów na lekcje, warsztaty, wykłady.
Szkolenia dydaktyczne, doskonalenie warsztatu edukatorskiego.
Szkolenie trenerskie Echocast z zakresu profesjonalnych, bezpośrednich kontaktów z publicznością.
Możliwość dogłębnego poznania unikalnej kolekcji Muzeum Farmacji.
Dostęp do Biblioteki oraz Archiwum Muzeum na potrzeby badań własnych.
Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach kulturalnych w Muzeum Warszawy i jego oddziałach,
pracę z odbiorcami z różnych grup wiekowych, w szczególności z dziećmi i młodzieżą (szkoła podstawowa, liceum).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

HARMONOGRAM REKRUTACJI:

1) wypełnienie formularza zgłoszeniowego,
2) rozmowa z wybranymi kandydatami w Muzeum Farmacji,
3) zapoznanie się z ekspozycją i ofertą edukacyjną Muzeum,
4) przygotowanie i poprowadzenie lekcji próbnej.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail do 24.09.2021 (w tytule wiadomości proszę wpisać: rekrutacja edukatorów):

magdalena.cieplowska@muzeumwarszawy.pl