Edukator w ramach projektu Wielokulturowa Rzeczpospolita-Zamek Pieskowa Skała

Umowa
Miejsce pracy: Zamek Pieskowa oddział Zamku Królewskiego na Wawelu
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

25.03 18.04

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Sztuka

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:

- opracowaniem precyzyjnej koncepcji zajęć edukacyjnych (lekcji muzealnych i warsztatów) związanych z realizacją programu Wielokulturowa Rzeczpospolita-Zamek Pieskowa Skała
- aktywnym udziałem w przygotowaniu pozostałych elementów programu edukacyjno-kulturalnego ww. programu
- prowadzeniem lekcji i warsztatów z ww. programu
- opracowaniem tekstu publikacji dla dzieci i innych tekstów związanych z ww. programem

Wymagania

SZUKAMY CIĘ JEŚLI:

- posiadasz wykształcenie wyższe o profilu humanistycznym, preferowane historia, historia sztuki lub pokrewne
- Twoim atutem jest min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży
- masz naturalne predyspozycje do przekazywania wiedzy, a wystąpienia publiczne to Twój żywioł
- możesz pochwalić się łatwością w nawiązywaniu kontaktów i cechuje Cię nastawienie na współpracę

Twoim dodatkowym atutem będzie:
- umiejętność nagrywania i montowania filmików za pomocą amatorskiego sprzętu
- każdy dodatkowy talent artystyczny czy pasja, np. umiejętności wokalne

Oferujemy

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na część etatu w oparciu o umowę o pracę, na czas określony
- pracę w wyjątkowym miejscu
- możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia
- szansę na wdrażanie swoich pomysłów i wizji
- współpracę ze znakomitymi specjalistami oraz doskonałą atmosferę pracy