Stanowisko

Edukator – Muzeum w Gliwicach

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Gliwice
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Opracowywanie, realizacja i promowanie przedsięwzięć w ramach oferty programowej i edukacyjnej Muzeum w Gliwicach - przygotowywanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla różnorodnych grup odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem grup przedszkolnych i szkolnych- współpraca z innymi instytucjami, placówkami wychowawczo - opiekuńczymi, szkołami, przedszkolami i stowarzyszeniami

Wymagania

wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe – z zakresu studiów humanistycznych, mile widziane uprawnienia pedagogiczne – doświadczenie zawodowe, – komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy, – pomysłowość, samodzielność, entuzjazm, – zainteresowanie historią, historią sztuki, dziedzictwem kulturowym – umiejętność obsługi pakietu Office – umiejętność w pracy w zespole – dyspozycyjność.
mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia

Warunki aplikowania

Informacja nt. wymaganych dokumentów:
• życiorys (CV) i list motywacyjny,
• odpisy lub kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
• kserokopie świadectw pracy, wskazanie potrzebnych danych kontaktowych pracodawców,
• kserokopia zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
• oświadczenie o niekaralności
• inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum w Gliwicach moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum w Gliwicach moich danych osobowych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Administratorem danych osobowych jest Muzeum w Gliwicach, z siedzibą przy ul. Dolnych Wałów 8a, 44-100 Gliwice. Podanie i zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych, a także zgoda na przetwarzanie ich do celów innych rekrutacji prowadzonych przez administratora jest w całości dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, a także może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw dostępne są na stronie: http://muzeum.gliwice.pl/pl/przetwarzanie-danych-osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.