Stanowisko

Edukator/młodszy specjalista ds. turystyki

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

16.11 26.11

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:
• tworzenie i aktualizacja całościowej oferty edukacyjnej kompleksu Hali Stulecia;
• przyjmowanie rezerwacji warsztatów edukacyjnych, współprowadzenie kalendarza i harmonogramu zajęć organizowanych w Hali Stulecia oraz w placówkach edukacyjnych;
• prowadzenie warsztatów tematycznych;
• oprowadzane grup po obiekcie;
• prowadzenie zajęć edukacyjnych w terenie;
• współpraca z nauczycielami mająca na celu zwiększenie zainteresowania ofertą edukacyjną kompleksu Hali Stulecia;
• prowadzenie sprawozdawczości i dokumentacji działań edukacyjnych;
• obsługa wystawy interaktywnej w Hali Stulecia.
Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:
Stanowisko pracy związane jest z pracą przy komputerze, przemieszczaniem się wewnątrz budynku i w terenie, rozmowami telefonicznymi oraz stałym i długotrwałym wysiłkiem głosowym.

Wymagania

• doświadczenie w pracy edukacyjnej z dziećmi i młodzieżą;
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
• dobra organizacja pracy i terminowość;
• umiejętność pracy w zespole;
• pasja i entuzjazm;
• niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

Oferujemy

• zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• przez pierwsze dwa miesiące umowę zlecenie, a następnie umowę o pracę na czas określony
• możliwość rozwijania kompetencji zawodowych oraz własnych zainteresowań i pasji;
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Jeśli zainteresowała Cię oferta, wyślij CV na adres: eleszczynska@halastulecia.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."