Stanowisko

Edukator – Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

25.07 08.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Sztuka

Opis stanowiska

-prowadzenie lekcji muzealnych
-prowadzenie zajęć edukacyjnych w oparciu o scenariusz ekspozycji stałej, wystaw czasowych Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli oraz twórczość Fryderyka Chopina i innych kompozytorów
-prowadzenie spotkań ze zwiedzającymi/wykładów/warsztatów dotyczących zagadnień związanych z tematyką ekspozycji stałej, wystaw czasowych i kolekcji MFC w NIFC
-oprowadzanie zwiedzających po ekspozycji stałej Domu Urodzenia Fryderyka Chopina oraz po wystawach czasowych organizowanych na terenie Domu Urodzenia i Parku Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli
- przygotowanie merytoryczne i organizacyjne wydarzeń edukacyjno-artystycznych w NIFC i poza siedzibą
- koordynacja, nadzór merytoryczny i przygotowywanie materiałów do zajęć dla dzieci oraz programu edukacyjnego dla dorosłych i niepełnosprawnych
-współpraca przy tworzeniu planów merytorycznych i finansowych związanych z działaniami edukacyjnymi
-tworzenie nowych projektów wzbogacających ofertę edukacyjną Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
-współpraca z podmiotami związanymi z edukacją kulturalną

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie
-znajomość zagadnień związanych z życiem i twórczością Fryderyka Chopina oraz historią Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli
-doświadczenie w organizacji wydarzeń edukacyjnych
-biegła znajomość języka angielskiego
-komunikatywność i kreatywność

Dodatkowe kryteria, które mogą wpłynąć na wynik rekrutacji:
-znajomość innych języków niż angielski, w szczególności języka francuskiego, rosyjskiego, niemieckiego, japońskiego
-dyplom absolwenta szkoły muzycznej I lub II stopnia

Oferujemy

- pracę w instytucji odpowiedzialnej za ochronę i upowszechnianie dziedzictwa Fryderyka Chopina,
- możliwość rozwijania kwalifikacji, rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego, a także dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, ewentualne dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje z dopiskiem „Edukator” na adres e-mail: kmarzecka@nifc.pl w terminie do 8.08.2018 r. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NIFC, na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest NIFC z siedzibą w Warszawie (00-355), ul. Tamka 43; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: iod@nifc.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez NIFC do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;