Stanowisko

dziennikarz/dziennikarka do portalu o architekturze

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.10 20.10

Opis stanowiska

redaktor, redaktorka portalu o architekturze

Wymagania

redakcja magazynu Architektura & Biznes szuka dziennikarza/-rki do portalu o architekturze współczesnej. Jeżeli chcesz dołączyć do fajnego zespołu, umiesz pracować i pisać pod presją czasu, lubisz wyzwania i chcesz dołączyć do grona pasjonatów, to ta oferta jest dla Ciebie.
wymagania:
- znajomość zagadnień z architektury i urbanistyki — bez tego nie poradzisz sobie w tej pracy
- umiejętność pisania i redagowania tekstów o architekturze pod presją czasu
- sumienność
- dobra organizacja pracy
- kreatywność
- umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów
- umiejętność pracy w zespole
- terminowość
- samodzielność
- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

ciekawą i pełną wyzwań pracę, nieustający rozwój, fajny zgrany zespół ludzi

Warunki aplikowania

wyślij swoje CV na adres: malgosia@archibi.pl