Stanowisko
Praktyka / dział filmowy
Profil Działalności

Centrum Kultury w Lublinie to jedna z największych instytucji kultury w województwie lubelskim. Dział filmowy oferujący staż zajmuje się organizacją pokazów filmowych w kinie CK, festiwalu filmowego Splat!FilmFest (największy w Polsce międzynarodowy festiwal horroru, fantastyki i kina gatunkowego), spotkań i różnorodnych wydarzeń związanych głównie z kinem.

Adres

Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin

Województwo
Lubelskie
Słowa kluczowe
  • Film
  • Marketing
  • Zarządzanie projektem
Termin Praktyk
2018-11-05 - 2019-03-31
Długość Praktyk
320 godzin
Tryb

praktyki również w weekendy

Dni robocze

1 dni w tygodniu

Zakres Obowiązków

- tłumaczenia list dialogowych do filmów pełnometrażowych, z języka angielskiego na polski,
- synchronizacja list dialogowych
- tłumaczenia na język angielski materiałów informacyjnych i promocyjnych wydarzeń kulturalnych
- praca przy promocji wydarzeń filmowych
- współpraca z innymi działami Centrum Kultury w Lublinie
- pomoc przy organizacji festiwalu filmowego i wydarzeń w instytucji kultury

Cel Praktyk

- doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń filmowych i innych
- doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych
- zdobycie wiedzy o funkcjonowaniu instytucji kultury
- doświadczenie w podstawach marketingu i promocji

Preferowane kierunki studiów

filologia angielska, anglistyka, animacja kultury, kulturoznawstwo

Dodatkowe wymagania

- mile widziana znajomość języka angielskiego
- w przypadku studentów filologii angielskiej: znajomość programów do synchronizacji napisów filmowych

Uwagi

Harmonogram pracy stażystów jest ustalany w porozumieniu ze stażystami i dopasowywany do zajętości stażystów

Możesz aplikować na 3 oferty w ramach praktykuj w kulturze.