powrót
Stanowisko

Dyrektor Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi

Umowa
etat
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.11 15.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Film
  • Fotografia
  • Literatura
  • Marketing
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

https://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/konkurs-na-dyrektora-miejskiej-strefy-kultury-w-lodzi-id45006/2021/11/4/

https://bip.uml.lodz.pl/urzad-miasta/ogloszenia-i-zawiadomienia/praca/pozostale-oferty-pracy/

Wymagania

https://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/konkurs-na-dyrektora-miejskiej-strefy-kultury-w-lodzi-id45006/2021/11/4/

https://bip.uml.lodz.pl/urzad-miasta/ogloszenia-i-zawiadomienia/praca/pozostale-oferty-pracy/

Oferujemy

https://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/konkurs-na-dyrektora-miejskiej-strefy-kultury-w-lodzi-id45006/2021/11/4/

https://bip.uml.lodz.pl/urzad-miasta/ogloszenia-i-zawiadomienia/praca/pozostale-oferty-pracy/

Warunki aplikowania

https://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/konkurs-na-dyrektora-miejskiej-strefy-kultury-w-lodzi-id45006/2021/11/4/

https://bip.uml.lodz.pl/urzad-miasta/ogloszenia-i-zawiadomienia/praca/pozostale-oferty-pracy/

Pracuj w kulturze nie odpowiada za ewentualne błędy w ogłoszeniu.