powrót
Stanowisko

Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Łodzi

Umowa
etat
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.12 17.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Grafika
  • Kadry
  • Księgowość
  • Literatura
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

https://bip.uml.lodz.pl/samorzad/akty-prawne-i-projekty-aktow-prawnych/akty-prawne/?tx_edgelegalacts_legalactslegalAct=57682&tx_edgelegalacts_legalactsaction=show&tx_edgelegalacts_legalactscontroller=LegalAct

Wymagania

https://bip.uml.lodz.pl/samorzad/akty-prawne-i-projekty-aktow-prawnych/akty-prawne/?tx_edgelegalacts_legalactslegalAct=57682&tx_edgelegalacts_legalactsaction=show&tx_edgelegalacts_legalactscontroller=LegalAct

Oferujemy

https://bip.uml.lodz.pl/samorzad/akty-prawne-i-projekty-aktow-prawnych/akty-prawne/?tx_edgelegalacts_legalactslegalAct=57682&tx_edgelegalacts_legalactsaction=show&tx_edgelegalacts_legalactscontroller=LegalAct

Warunki aplikowania

https://bip.uml.lodz.pl/samorzad/akty-prawne-i-projekty-aktow-prawnych/akty-prawne/?tx_edgelegalacts_legalactslegalAct=57682&tx_edgelegalacts_legalactsaction=show&tx_edgelegalacts_legalactscontroller=LegalAct

Pracuj w kulturze nie odpowiada za ewentualne błędy w ogłoszeniu.