Stanowisko

Digital Ninja

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

500—3000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

04.02 28.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzyka
  • Nowe media

Opis stanowiska

Szukamy Digital Ninja do pracy projektowej (zdalnej) w stowarzyszeniu JM Poland i zaprzyjaźnionych inicjatywach. Współpraca całoroczna na umowę o dzieło lub działalność przy wszystkich projektach JMP.

Wymagania

Prześlij do nas zgłoszenie, jeśli ogarniasz 3 lub więcej z poniższych umiejętności i możesz podesłać na to przykłady (portfolio itp.)
- przygotowywanie i publikacja contentu na profilach w kanałach social media (Facebook Instagram, inne - jakie? )
- lekkie pióro, zdolność tworzenia jakościowych i angażujących treści dla odbiorcy w języku polskim i angielskim
- edycja stron internetowych w Wordpress
- rejestracja i montaż video do social media (lub też profesjonalne)
- zdjęcia do social media (lub też profesjonalne)
- grafiki do social media/ do druku
- koordynowanie, planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii marketingowo – sprzedażowych w Internecie i mediach społecznościowych

Nie wymagamy wszystkich powyższych umiejętności, bierzemy również pod uwagę zatrudnienie 2-3 osób o różnych kompetencjach, więc po prostu daj nam znać co potrafisz.

Twoim dużym atutem będzie na pewno
- dokładność
- sprawne wykonywanie zadań
- samodzielność w proponowaniu rozwiązań
- krytyczna analiza działań konkurencji i umiejętność zrobienia lepiej :)

Konieczna jest znajomość Google Docs i komunikacja Messenger.

Prawdziwy ninja wyróżnia się gotowością, ciekawością i zdecydowaniem.
Przekonasz nas, jeśli jesteś pasjonatem tego, co robisz.

Oferujemy

Stawka zależy od projektu i wykonywanej pracy, oscyluje między 500 a 3000 zł za projekt, przy czym średnia ilość pracy w roku ląduje na około 15 000 zł.

Rekrutacja odbywa się dwustopniowo. Czekamy na zgłoszenia w poniższym formularzu zgłoszeniowym do 28 lutego 2021. Wybrane osoby zaprosimy do udziału w etapie rozmów rekrutacyjnych online zaplanowanych na 3-4 marca 2021.

Jeśli masz jakieś pytania do ogłoszenia, pisz na jmpoland@jmpoland.pl