Darmowe szkolenie na dziennikarza obywatelskiego w Akademii Dziennikarstwa Obywatelskiego Proanima.pl

Umowa
wolontariat / zdalna
Wrocław, Lublin, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Rzeszów
Dolnośląskie / Kujawsko-pomorskie / Lubelskie / Lubuskie / Łódzkie / Małopolskie / Opolskie / Podkarpackie / Pomorskie / Śląskie / Świętokrzyskie / Warmińsko-mazurskie / Wielkopolskie / Zachodniopomorskie
Czas trwania oferty

09.09 17.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Fotografia
  • Literatura
  • Marketing
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Cele Projektu:
Celem ogólnym projektu jest podniesienie jakości i warsztatu dziennikarzy obywatelskich działających w obszarze kultury,
w szczególności poprzez:

- zorganizowanie szkoleń w ramach Akademii Dziennikarstwa Obywatelskiego w Kulturze,
- zwiększenie zasięgu treści publikowanych przez dziennikarzy obywatelskich poprzez ich promocję,
- stworzenie przestrzeni, w której dziennikarze obywatelscy będą mogli publikować swoje treści.

Wymagania

Projekt skierowany jest do osób, które chcą nauczyć się dziennikarstwa, a także do dziennikarzy, którzy chcą odświeżyć sobie swoją wiedzą i wrócić do zawodu. Do szkolenia mogą przystąpić jedynie osoby pełnoletnie.

Oferujemy

W ramach projektu planowane są szkolenia (forma zdalna):

- warsztaty foto i video w pracy reporterskiej (czas zajęć – 24h),
- warsztaty pisarskie (czas zajęć – 24h),
- warsztaty SEO i copywritingu (czas zajęć – 24h),
- warsztaty kulturoznawcze (czas zajęć – 24h),
- warsztaty z autoprezentacji i wystąpień publicznych (czas zajęć – 24h),
- warsztaty z social media i e-marketing (czas zajęć – 24h).

Poza wypełnieniem formularza (znajduje się na stronie: https://proanima.pl/akademia-dziennikarstwa-obywatelskiego/) prosimy o przesłanie CV i pracy pisemnej na adres mailowy: redakcja@proanima.pl