Stanowisko

Concierge

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

08.10 20.10

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

• zapewnienie najwyższej jakości obsługi,
• realizowanie i wychodzenie naprzeciw potrzebom gości,
• realizacja zadań związanych z obsługą zwiedzających,
• organizacja wydarzeń / eventów,
• pomoc zwiedzającym w poruszaniu się po przestrzeni MNW, udzielanie informacji na temat wystaw,
• obsługa Punktu Informacyjnego,
• ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta Muzeum, płynne przekazywanie informacji.

Wymagania

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, mile widziana znajomość drugiego języka obcego
• wysoka kultura osobista,
• nastawienie na zawsze najlepszą jakość obsługi,
• naturalna otwartość i umiejętność wyszukiwania i rozwiązywania potrzeb gości,
• samodzielność, umiejętność szybkiej pracy w warunkach podwyższonego stresu,
• zainteresowanie historią sztuki

Wymagania dodatkowe:
• nienaganne maniery
• doświadczenie w pracy z ludźmi
• łatwość nawiązywania kontaktów
• kreatywność

Oferujemy

• zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury,
• udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,
• pracę w przyjaznym, energicznym zespole,
• umowę o pracę w na pełen etat,
• pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie,
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@mnw.art.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego:
„Oferta pracy – 2021/10/CC/MNW”

Osoby zainteresowane prosimy o składanie swoich aplikacji do 20.10.2021r.

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”