Stanowisko

Bibliotekarz

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

19.01 02.02

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Literatura

Opis stanowiska

• bieżącą obsługę czytelników (zapisywanie nowych czytelników, obsługa wypożyczeń i zwrotów, realizacja i monitoring zamówień elektronicznych, realizacja kwerend bibliograficznych),
• pomoc w wyszukiwaniu i wyborze literatury czytelnikom,
• współtworzenie (w tym również pisanie) projektów oraz realizowanie programów edukacyjnych, rozwijających czytelnictwo wśród mieszkańców Bemowa,
• budowanie wizerunku otwartego miejsca aktywności dla mieszkańców.

Wymagania

• posiadania dyplomu wyższej uczelni,
• doświadczenia zawodowego w jednym z obszarów: informacji naukowej, bibliotekoznawstwa, edukacji kulturalnej, animatora kultury (min. 1 rok),
• obsługi pakietu MS Office,
• umiejętności kreatywnego myślenia oraz bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,
• wysokiej kultury osobistej,
• znajomości literatury.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, posiadanego doświadczenia zawodowego
oraz zaangażowania,
• świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku),
• możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie.

Warunki aplikowania

CV proszę przesyłać na adresy:
m.wyrebkowska@e-bp.pl
a.koscikiewicz@e-bp.pl