Stanowisko

Bibliotekarz

Umowa
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

27.11 31.12

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

BIBLIOTEKARZ

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego kierunkowego (medycyna, farmacja, pielęgniarstwo, bibliotekoznawstwo, informacja naukowa)
Minimum 2 lata stażu pracy w bibliotece lub w zakładach merytorycznie pokrewnych
Umiejętności obsługi komputera
Zaangażowania w pracę, zapewnienia sprawnej pracy Oddziału, kreatywności, samodzielności
Działań zmierzających do pozyskiwania czytelników i podnoszenia rangi GBL przez lokalną promocję
Otwartości na zmiany i kreatywności w ich realizacji
Mile widziana znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego.

Oferujemy

*umowę o pracę

Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (CV, list motywacyjny) proszę o wysłanie drogą e-mailową na adres: rekrutacja@gbl.waw.pl
w terminie do dnia 31 grudnia 2020 roku.