Stanowisko

BIBLIOTEKARZ W TEATRZE MUZYCZNYM

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.03 30.04

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • Muzyka
  • Teatr

Opis stanowiska

Obowiązki:

• ewidencjonowanie i udostępnianie zbiorów bibliotecznych (gromadzenie,
ewidencja, selekcja zbiorów);
• opracowywanie zbiorów bibliotecznych;
• porządkowanie zbiorów zgodnie z bibliotecznym systemem magazynowania;
• prowadzenie dokumentacji bibliotecznej.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe muzyczne;
• co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku bibliotekarza w instytucji
muzycznej;
• biegła obsługa MS Office;
• samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja
pracy;
• sumienność i rzetelność;
• komunikatywność i wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz
zaangażowanie.

Oferujemy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju;
• przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem Bibliotekarz na adres rekrutacja@operakameralna.pl
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.