Stanowisko

Bibliotekarz w Oddziale Przechowywania Zbiorów

Umowa
Miasto
Warszawa, ul. Dobra 56/66
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

14.10 22.10

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
-realizowanie zamówień do Wypożyczalni i Czytelni,
-włączanie zbiorów na półki,
-przyjmowanie wpływu bieżącego,
-skrócone, tymczasowe opracowywanie książek i czasopism,
-przemieszczanie i ustawianie zbiorów.

Wymagania

Wymagania:
-wykształcenie średnie lub wyższe,
-dokładność,
-systematyczność,
-umiejętność pracy w zespole,
-dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do soboty: godz. pracy: 7–15 lub 14–21, dyżury sobotnie),
-komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będzie:
-znajomość języków obcych,
-znajomość MS Windows oraz programów bibliotecznych,
-doświadczenie w pracy w bibliotece.

Oferujemy

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
-świadczenia socjalne (m.in. trzynasta pensja, dofinansowanie wypoczynku, zajęcia sportowe dla pracowników UW),
-spokojną pracę w przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie następujących dokumentów:
1. CV,
2. krótkiego listu motywacyjnego,
3. podpisanego skanu oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie ze wzorem znajdującym się na stronie www.buw.uw.edu.pl/praca-w-buw/).
Dokumenty prosimy przesyłać na adres r.parczynski@uw.edu.pl do dnia 22 października 2021 r. z dopiskiem „praca w OPZ”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.