Stanowisko

Asystent(ka) w Galerii Sztuki Współczesnej

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Sztuka

Opis stanowiska

Nowa galeria sztuki współczesnej w Centrum Warszawy poszukuje studenta/tki (ostatnich lat) lub absolwenta/tki (Historia sztuki, Akademia Sztuk Pięknych lub pokrewne) do pracy biurowej
- wprowadzanie danych do komputera, na strony internetowe i do bazy danych galerii
- prowadzenie inwentarza galerii, pomoc w przygotowywaniu oferty galeryjnej oraz katalogów aukcyjnych (przygotowanie opisów i niezbędnych materiałów)
- wyszukiwanie artystów do współpracy do oferty galeryjnej oraz obiektów aukcyjnych do sprzedaży
- prowadzenie korespondencji mailowej
- opisywanie i opracowywanie obiektów (opcjonalnie)
- projektowanie materiałów graficznych na stronę internetową galerii oraz na social media
- sporządzanie umów komisowych, pomoc w obsłudze biura
- pomoc w pakowaniu obrazów oraz w wieszaniu wystaw

Wymagania

obsługa komputera (pakiet Microsoft Office), znajomość internetu oraz social media
wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów
wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność i terminowość
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, inne języki mile widziane
ogólna wiedza z historii sztuki polskiej i powszechnej
wiedza na temat programów graficznych i ich obsługa
zainteresowanie rynkiem sztuki, sztuką współczesną, notowaniami aukcyjnymi oraz znajomość obecnych trendów będzie bardzo na plus
umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne będą mile widziane

Oferujemy

Pracę w przyjaznej atmosferze, w niedużym gronie, w nowej, rozwijającej się galerii, pracę stacjonarną, w eleganckim lokalu (świeżo po remoncie) w centrum Warszawy.
Pracę nietuzinkową, pełną wyzwań dającą możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty (cv + list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres: biuro@dialgallery.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.