Stanowisko

ASYSTENT(KA) REŻYSERA

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

15.11 01.12

Słowa kluczowe
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

W związku z planowaną premierą Borysa Godunowa, opery Modesta Musorgskiego w reżyserii Mariusza Trelińskiego, Teatr Wielki - Opera Narodowa poszukuje ludzi na stanowisko ASYSTENTA(-KI) REŻYSERA przy tej produkcji.

Pożądane wykształcenie teatralne oraz muzyczne. Mile widziani studenci i absolwenci reżyserii czy aktorstwa. Doświadczenie nie jest konieczne. Wymagana umiejętność czytania nut (wyciągu fortepianowego)

Próby będą trwały od 22 lutego do 5 kwietnia 2022, premiera 8 kwietnia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV do 1.12.2021 do Jurka Krysiaka, koordynatora zespołu asystentów reżysera, pod adres:
jerzykry@icloud.com

Wymagania

wykształcenie teatralne oraz muzyczne,
mile widziani studenci i absolwenci reżyserii czy aktorstwa,
doświadczenie nie jest konieczne,
wymagana umiejętność czytania nut (wyciągu fortepianowego)

Oferujemy

nieocenione doświadczenie zawodowe
współpraca w międzynarodowym środowisku