Stanowisko

Asystentka prezesa

Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki / wolontariat / zdalna
Wynagrodzenie

500—1000 PLN brutto

Miasto
Praca w Trójmieście lub w Warszawie
Dolnośląskie / Kujawsko-pomorskie / Lubelskie / Lubuskie / Łódzkie / Małopolskie / Mazowieckie / Opolskie / Podkarpackie / Podlaskie / Pomorskie / Śląskie / Świętokrzyskie / Warmińsko-mazurskie / Wielkopolskie / Zachodniopomorskie
Czas trwania oferty

03.09 30.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Film
  • Fotografia
  • Literatura
  • Marketing
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby prowadzącej asystentki/asystenta prezesa należeć będzie:
• Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
• Obsługa wyjazdów służbowych i delegacji prezesa;
• Prowadzenie kalendarzy prezesa;
• Bookowanie podróży;
• Wysyłanie maili, ofert koncertowych, ofert współpracy;
• Pozyskiwanie partnerów, kontrahentów, iwestorów, sponsorów etc.;
• Organizacja agendy oraz koncertów prezesa;
• Koordynacja festiwali muzycznych;
• Koordynacja organizacji pozarządowej
• Koordynacja warsztatów, kursów, etc.;
• Prowadzenie impresarium koncertowego;
• Prowadzenie social media;
• Kontakt z mediami ogólnopolskimi;
• Kontakt z uczelniami artystycznymi, szkołami, instytucjami kult. w UE, Azji oraz w Polsce
• Zapewnienie płynnej działalności biura, zarządzanie przepływem informacji i korespondencji prezesa;
• Organizacja spotkań prezesa;
• Inne bieżące sprawy Zarządu organizacji oraz prezesa.

Wymagania

• Angielski komunikatywny w mowie i w piśmie;
• Studia wyższe
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
• Wysoka kultura osobista;
• Sprawna komunikacja interpersonalna;
• Umiejętność pracy pod presją;
• Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Duża kreatywność
• Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, dbałość o szczegóły;
• Prawo jazdy
• Zdolność do sprzedaży

Dodatkowym atutem będzie:
• Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
• Umiejętność podejmowania decyzji;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
• Komunikatywność i rzetelność;

Oferujemy

1 Miesiąc staż (bezpłatny)
Od 2 miesiąca umowa zlecenie

List motywacyjny + CV prosimy przesyłać na adres: management@arssinequanon.com do dnia 30 września 2018 z dopiskiem „PRACA”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zarząd Fundacji Ars Sine Qua Non