Asystent w Dziale Zbiorów Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

20.07 03.08

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Obowiązki:
- naukowe opracowywanie eksponatów muzealnych poprzez sporządzanie ich kart naukowych,
- nadzór nad gromadzeniem i udostępnianiem zbiorów,
- pozyskiwanie nowych eksponatów,
- działania na rzecz popularyzacji i upowszechniania zbiorów,
- opracowywanie i realizacja scenariuszy wystaw stałych i czasowych,
- opracowywanie publikacji naukowych, folderów, katalogów.

Wymagania

Wymagania:
- ukończony kierunek studiów : Historia lub nauki pokrewne
- wykształcenie wyższe zawodowe lub wyższe specjalistyczne,
- znajomość tematyki historii Polski i świata od XVIII wieku,
- znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym,
- mile widziana znajomość programu MUZEO,
-praktyczna znajomość programów pakietu MS Office,
-zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- wysoka kultura osobista.

Mile widziane referencje !!

Oferujemy

Oferujemy :
- rozwój zawodowy,
- pracę przy ciekawych projektach muzealnych w gronie doświadczonych
historyków i muzealników,
- umowa o pracę na czas określony ,
- pełen etat.

Poświadczone podpisem dokumenty (CV i list motywacyjny), w zamkniętej kopercie z dopiskiem „REKRUTACJA – DZIAŁ ZBIORÓW‘’ prosimy składać osobiście w sekretariacie Muzeum, lub przysłać drogą elektroniczną skany dokumentów, na adres: kadry@muzeumtradycji.pl (w tytule maila „REKRUTACJA – DZIAŁ ZBIORÓW ‘’ ) w nieprzekraczalnym terminie do 03 sierpnia 2021 r. włącznie.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w terminie do 04 sierpnia 2021 r. Muzeum Tradycji Niepodległościowych zastrzega sobie prawo do odwołania naboru w każdym czasie.
Muzeum Tradycji Niepodległościowych zastrzega sobie prawo do niewyłonienia kandydata oraz prawo do wyłącznej interpretacji powyższego ogłoszenia.

Prosimy załączyć następującą klauzulę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”