Stanowisko

Asystent w Dziale Marketingu

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Sztuka

Opis stanowiska

- opracowanie planu promocji i jego terminowe egzekwowanie
- prowadzenie zestawienia kosztów działań promocyjnych
- koordynacja powstawania reklam do kampanii online (od pozyskania materiału od koordynatora, przekazanie grafikowi, poprawki, akcept i przesłanie do domu mediowego)
- opracowanie i wysyłka newsletterów i mmsów
- koordynacja grafik na ekrany, plakatów w siedzibie
- wyceny, opracowywanie i zamawianie materiałów marketingowych
- wsparcie Marketing Managera w bieżącej pracy (faktury, kontakt z drukarnią, wyceny)

Wymagania

- doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu
- wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość i staranność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego
• zdobywanie doświadczenia w największym domu aukcyjnym w Polsce
• prywatną opiekę medyczną
• partycypowanie w kosztach karty MultiSport
• pracę w nowoczesnym budynku w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przysłanie cv na adres: m.basaj@desa.pl