Asystent projektu Aukcyjnego/ Specjalista – Koordynator Projektu Aukcyjnego

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.01 28.02

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała:
-Redakcji katalogów aukcyjnych i wystawowych
-Kwerendy naukowej dotyczącej określonych dzieł sztuki
-Kontaktów z klientem (właścicielem dzieła sztuki)
-Poszukiwania i pozyskiwania dzieł sztuki do sprzedaży
-Badania autentyczności dzieł sztuki

Wymagania

Oczekujemy:
-Specjalistyczna wiedza historyczno-sztuczna, antykwaryczna i konserwatorska z określonego zakresu merytorycznego
-Ogólna wiedza z historii sztuki polskiej i powszechnej
-Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
-Wysoka kultura osobista
-Znajomość standardów opisu dzieła sztuki
-Lekkie pióro i stylistyczna poprawność w języku polskim
-Język angielski w mowie i w piśmie w stopniu komunikatywnym oraz podstawowa znajomość angielskiego słownictwa specjalistycznego z zakresu historii sztuki i rynku sztuki
-Umiejętność pracy w zespole
-Rzetelność i terminowość
-Chęć ustawicznego poszerzania wiedzy i zdobywania kwalifikacji
-Studia kierunkowe są ważnym dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy
-Pełną wyzwań, wyjątkową pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego
-Przyjazną atmosferę pracy
-Stabilne zatrudnienie
-Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
-Prestiżową i nowoczesną przestrzeń do pracy w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie cv na adres: m.basaj@desa.pl
Prosimy o dodanie klauzuli RODO w poniższym brzmieniu:
„Zgodnie z art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych.”
CV bez klauzuli nie będą rozpatrywane