Stanowisko

asystent/ka

Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki / wolontariat / zdalna
Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

09.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Kadry
  • Marketing
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Obowiązki:
* wsparcie zespołu pod względem organizacyjnym i komunikacyjnym
* pomoc przy organizacji wydarzeń realizowanych przez zespół
* prowadzenie terminarza
* korespondencja/umawianie spotkań z artystami i instytucjami zaangażowanymi w działania projektowe
* opieka nad artystami w trakcie wydarzeń

Wymagania

Wymagania:
* znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, umożliwiająca swobodną komunikację
* komunikatywność i asertywność
* umiejętność pracy z ludźmi
* wysoka organizacja pracy
* znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:
* pracę w sezonie 2022 (luty-listopad), która zapewnia wieloaspektowy rozwój w ciekawym środowisku
* elastyczne godziny pracy w oparciu o umowę zlecenie 1/2 etatu lub płatny staż
* udział w kreacji projektów muzycznych realizowanych w Polsce jak i zagranicą
* kontakt z artystami z całego świata, obcowanie z muzyką

aplikacje proszę składać droga mailową na adres trinitasartis@wp.pl