Stanowisko

Asystent/ka ds. administracyjnych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

21.04 15.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• współpraca z działem prawnym oraz księgowym;
• ewidencja pism i dokumentów;
• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
• obsługa pism przychodzących i wychodzących;
• dbanie o terminowe płatności faktur
• sprawdzanie dokumentów formalno-prawnych pod względem ich kompletności;
• obsługa kwestii związanych z rozliczaniem kosztów, wydatków, projektów oraz fakturowaniem.

Wymagania

OP ENHEIM to prywatna przestrzeń dla kultury we Wrocławiu, która obejmuje galerię sztuki na pierwszym piętrze historycznej kamienicy oraz przepiękne poddasze, Salon Herz, w którym odbywają się spotkania kulturalne, warsztaty i koncerty. Fundacja za cel stawia sobie wspieranie sztuki współczesnej poprzez rozwój sieci współpracy z instytucjami we Wrocławiu, Berlinie i w innych krajach europejskich.

KOGO SZUKAMY?
Osoby…
• sprawnie poruszającej się w obszarze rachunkowo-księgowym, która chce rozwinąć swoje umiejętności w realizowaniu i rozliczaniu projektów dotacyjnych;
• która będzie wspierała nasz zespół od strony porządkowania dokumentów i dbała o prawidłowy obieg dokumentów;
• sprawnie posługującej się językiem angielskim (język niemiecki będzie mile widziany);
• charakteryzuje się otwartością, komunikatywnością, odpowiedzialnością i zaangażowaniem;
• chciałaby zdobyć doświadczenie w pracy w obszarze kultury, a dotacje i praca na projektach jest tym, w czym chce doskonalić swoje umiejętności;
• podstawowe przepisy podatkowe nie są jej obce oraz potrafi posługiwać się programem Excel.

Oferujemy

STANOWISKO
Jaka praca?
- stacjonarnie i online;
- na rzecz organizacji pozarządowej;
- dla studiujących lub tych, którzy ukończyli studia na kierunkach prawniczych, administracji lub pokrewnych (także zarządzanie projektami kulturalnymi);
- praca dodatkowa:
Wynagrodzenie: 25 zł netto / godzina
Wymiar pracy: ok. 10 godz. tygodniowo / elastyczny grafik pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz list motywacyjny na adres: info@openheim.org
CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w OP ENHEIM, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.