Stanowisko

Asystent Event Managera

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Sopot
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

05.01 19.01

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Muzyka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Chcesz przeżyć ekscytującą przygodę? Chciałbyś ruszyć w trasę koncertową i współtworzyć koncerty wielkich gwiazd muzyki w największych obiektach w kraju? Jesteś osobą odważną i komunikatywną? Ta praca będzie dla Ciebie! Szukamy wsparcia przy produkcji tras koncertowych i festiwali!

Agencja Perspektywy zajmuje się organizacją wydarzeń muzycznych. Stoimy przed ogromem wyzwań w 2022 roku, dlatego szukamy wsparcia. Mamy w firmie miejsce dla asystenta Event Managera, który byłby odpowiedzialny za pracę przy realizacji koncertów. Proponujemy płatny okres próbny z możliwością przejścia na etat.

Wymagania

Znajomość języka angielskiego
Kreatywność
Dostępność od zaraz
Znajomość świata kultury i muzyki
Prawo jazdy kategorii B
Dużo pozytywnej energii

Oferujemy

Bardzo ciekawą pracę
Wynagrodzenie podstawa + premie
Ubezpieczenie zdrowotne
Kontakt z artystami z całego świata
Kreację ciekawych wydarzeń
Obcowanie z muzyką i ciekawymi ludźmi
Pracę stacjonarną oraz zdalną

Praca na wyjazdach w całym kraju oraz stacjonarnie na terenie Sopotu, momentami zdalnie z domu. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna on-line. Druga na żywo. Praca do podjęcia od zaraz. Jeśli spełniasz powyższe kryteria i jesteś dostępny/a od zaraz – pisz na

rekrutacja@agencjaperspektywy.pl

Ta praca może odmienić Twoje życie

Kontakt do rekrutacji: rekrutacja@agencjaperspektywy.pl
www.agencjaperspektywy.pl