Stanowisko

ASYSTENT DS TECHNICZNYCH I INFORMATYCZNYCH

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

31.03 30.04

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • IT
  • Nowe media
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Wsparcie i rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników sprzętu komputerowego
- Przygotowywanie sprzętu IT (laptopy, telefony) dla nowych pracowników
- Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług IT w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania zgodnie z bieżącymi potrzebami użytkowników
- Obsługa transmisji aukcji live do Internetu, techniczna obsługa aukcji poza siedzibą firmy
- Techniczna obsługa wydarzeń firm zewnętrznych organizowanych w siedzibie firmy, m.in. w zakresie systemu audio-video, oświetlenia
- Przygotowywanie i realizacja streamingu z wydarzeń do internetu na serwisy społecznościowe (wydarzenia, panele dyskusyjne)
- Współtworzenie nowych funkcjonalności w systemie CRM, ich implementacja i testowanie zmian
- Zgłaszanie błędów w systemie CRM i testowanie poprawek
- Inne zadania wynikające z bieżących potrzeb firmy

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, minimum studia licencjackie, najchętniej o profilu biznesowym (administracja, zarządzanie, ekonomia, inne)
- Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
- Prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (głównie Windows 10)
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Komunikatywność
- Proaktywne rozwiązywanie problemów
- Dokładność i sumienność

Mile widziane:
- Znajomość systemów streamingu video (np. rozwiązania BlackMagic)
- Znajomość systemów pracy grupowej (np. Trello, Slack, Redmine)
- Znajomość systemów MacOS oraz iOS, Android

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:
- Umowa o pracę
- Praca w zdywersyfikowanym zespole, współpraca z ekspertami w dziedzinie sztuki
- Praca w komfortowych warunkach w nowoczesnym budynku w centrum Warszawy
- Unikalna możliwość codziennego obcowania ze sztuką
- Po okresie próbnym – karta Benefit Systems i prywatna opieka medyczna

Warunki aplikowania

Jak aplikować:
-CV prosimy kierować na adres: m.basaj@desa.pl