Stanowisko

Asystent ds. administracji i biura w Studiu Letko

Umowa
dzieło / na zlecenie / zdalna
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.04 12.04

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Film
  • Kadry
  • Księgowość
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

STUDIO ANIMACJI LETKO POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO ASYSTENTA ds. administracji i biura

Gdzie: Warszawa/ zdalnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Bieżąca obsługa biura: Warszawa ul. Chmielna
- Wsparcie działu księgowości oraz kadr
- Wsparcie procesu tworzenia dokumentacji
- Bieżąca współpraca z kierownictwem spółki
- Praca na miejscu w biurze z możliwością częściowej pracy zdalnej
- W pierwszej kolejności praca na pół etatu z perspektywą zwiększenia zakresu
- Preferowany start pracy 05.04.2021

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy recruitment@letko.pl z dopiskiem REKRUTACJA

Wymagania

WYMAGANIA:
- Komunikatywność i dyspozycyjność
- Punktualność i bardzo dobra organizacja pracy
- Skrupulatność i wysoka kultura osobista
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - na poziomie conajmniej B2
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

MILE WIDZIANE:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta

Oferujemy

- Praca przy interesujących projektach
- Miła atmosfera
- Możliwości rozwoju
- Praca w trybie hybrydowym zdalnie i na miejscu w biurze w Warszawie

Warunki aplikowania