Stanowisko

Asystent biura i działu PR

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

30.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry
  • Księgowość
  • Literatura
  • Marketing
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Szukamy asystenta/asystentki, która/y wesprze nas w naszych działaniach projektowych (PR kultury) oraz zadba, żeby całe biuro sprawnie funkcjonowało. W tej chwili jest to praca hybrydowa - w głównej mierze zdalna, wymagająca średnio raz w tygodniu obecności na miejscu w biurze.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

* Wspieranie zespołu projektowego pod względem organizacyjnym i komunikacyjnym
* Pomoc w przygotowywanie ofert, budżetów i raportów, wspieranie codziennej pracy biura.
* Współpraca z podwykonawcami
* Współpraca z działem księgowym

Wymagania

Oczekujemy
* samodzielności i staranności
* komunikatywności
* dobrej organizacji pracy
* dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu
* zainteresowanie branżą PR i kulturą

Oferujemy

Oferujemy:
* Ciekawe projekty i możliwość zdobycia doświadczenia
* otwartą ścieżkę kariery oraz możliwość awansu
* świetną atmosferę

Prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@businessandculture.pl. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Dziękujemy!