Stanowisko

Asystent biura Fundacji

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Poznań
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

28.09 15.10

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry
  • Księgowość
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych
1. zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (prowadzenie bieżących spraw, opieka nad biurem)
2. dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
3. przygotowywanie umów
4. zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
5. kontakt z księgowością - monitorowanie prawidłowości dokumentów kosztowych i sprzedażowych
6. prowadzenie jej ewidencji, opisywanie dokumentów
7. ustalanie terminarza spotkań

Wymagania

1. doświadczenie zawodowe w prowadzeniu sekretariatu i obsłudze administracyjnej firmy
2. wykształcenie min. średnie
3. wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (pozwalającym na swobodną komunikację pisemną i ustną)
4. znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych
5. podstawowa znajomość przepisów prawa (umowy zlecenia/umowy o dzieło)
6. podstawowa znajomość obsługi programów księgowych

Oferujemy

3 miesięczny okres próbny, warunki dalszej współpracy ustalane indywidualnie

Warunki aplikowania

CV w formacie pdf. proszę przesłać na adres mailowy:
produkcja@fabryka-sztuki.com.pl