Asystent administracyjny w ramach projektu Wielokulturowa Rzeczpospolita-Zamek Pieskowa Skała

Umowa
Miasto
Zamek Pieskowa Skała oddział Zamku Królewskiego na Wawelu
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie
Czas trwania oferty

25.03 11.04

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:
- prowadzeniem korespondencji związanej z realizacją programu Wielokulturowa Rzeczpospolita-Zamek Pieskowa Skała,
- przygotowywaniem dokumentów dla Działu Zamówień Publicznych oraz Działu Księgowości Zamku Królewskiego na Wawelu w zakresie ww. programu,
- pomocą organizacyjną przy realizacji poszczególnych punktów programu edukacyjno-kulturalnego
- dodatkowymi pracami administracyjnymi wspierającymi realizację ww. programu

Wymagania

SZUKAMY CIĘ JEŚLI:

- posiadasz wykształcenie min. średnie
- pierwsze kroki w pracy biurowej masz już za sobą
- Excel to narzędzie, z którego chętnie i z łatwością korzystasz
- jesteś dobrze zorganizowany, lubisz ład i porządek
- łatwo nawiązujesz kontakty i chętnie współpracujesz
- jesteś otwarty na nowe doświadczenia i chętnie się uczysz

Twoim dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w pracy z obszaru księgowości
- umiejętność nagrywania i montowania filmików za pomocą amatorskiego sprzętu

Oferujemy

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na część etatu w oparciu o umowę o pracę, na czas określony
- pracę w wyjątkowym miejscu
- możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia
- współpracę ze znakomitymi specjalistami oraz doskonałą atmosferę pracy

Warunki aplikowania