Stanowisko

Animator

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

od -1 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

24.09 29.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

Wolskie Centrum Kultury zatrudni
Animatora do organizacji urodzin w ramach umowy cywilnoprawnej.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Działdowska 6.

Obowiązki:

organizacja zakupów niezbędnych do przygotowania poczęstunku;
przygotowanie Sali do przyjęcia urodzinowego: poczęstunek, dekoracja (balony i napis na ścianie);
poprowadzenie imprezy urodzinowej lub innej według scenariusza (zabawa z dziećmi, krojenie tortu, podanie dzieciom poczęstunku);
przygotowanie i poprowadzenie zabaw dostosowanych do grupy wiekowej,
dbanie o porządek i bezpieczeństwo w sali zabaw.

Wymagania

Wymagania:

umiejętności animacja czasu wolnego – praca z dziećmi;
umiejętności organizacyjne;
charyzma;
dyspozycyjność w weekendy;
książeczka sanepidu;
mile widziane umiejętności artystyczne (plastyczne, taneczne)
mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy

Oferujemy:

23 zł brutto /1h
praca w soboty i niedzielę/elastyczny grafik;
praca w miłej atmosferze;
praca z dziećmi (grupy do 15 dzieci).

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

CV oraz swoją propozycje organizacji urodzin dla dzieci (wiek 3 – 7 lat)
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.