Stanowisko

Animator kultury

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Nidzica
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

16.02 28.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Przy Niemieckim Towarzystwie Oświatowym działa nowy projekt „LernRAUM.pl”. Głównym jego celem jest doskonalenie umiejętności językowych uczestników projektu i motywowanie ich do codziennego mówienia po niemiecku. „LernRAUM.pl” jest projektem ogólnopolskim i pierwszą taką inicjatywą realizowaną przez Mniejszość Niemiecką.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Animatora kultury.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

- planowanie, reklama i zorganizowanie kursów, warsztatów i wydarzeń (stacjonarnych i online),
- przeprowadzenie zapisów,
- organizacja wydarzeń (sala, materiały, listy, zdjęcia, raport),
poszukiwanie tematów i referentów na kolejne wydarzenia,
- współpraca z samorządem lokalnym,
- zbudowanie bazy danych z kontaktami,
- dyżury,
- ścisła współpraca z Koordynatorem Regionalnym oraz z biurem projektu.

CV prosimy przesyłać do 14.02.2021 na adres: info@lernraum.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wymagania

Animator kultury powinien być komunikatywny, nie bać się poznawać nowych ludzi i podejmować nowych wyzwań. Dodatkowo musi komunikatywnie znać język niemiecki (co najmniej poziom B1).

Oferujemy

- umowę zlecenie,
- wyposażenie (laptop, drukarka, rzutnik, kuferek moderacyjny),
- wsparcie ze strony osób pracujących w organizacji oraz w projekcie,
- żywy kontakt z językiem,
- możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi z Polski oraz krajów niemieckojęzycznych,
- ekscytujące i różnorodne zadania i projekty, które możesz samodzielnie kształtować.

Warunki aplikowania

Prosimy o przesłanie CV na adres: info@lernraum.pl