Stanowisko

Animator/ka kultury

Umowa
staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Zamość
Województwo
Lubelskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

04.05 01.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Fotografia
  • Literatura
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Pomoc w czasie organizacji i przeprowadzenia corocznych wydarzeń kulturalnych organizowanych przez instytucję (Zamojskie Lato Teatralne, Wędrująca Estrada, Eurofolk itp.)

Wymagania

Potrzebujemy osoby zorganizowanej, która lubi kulturę, sztukę i dobrze czuje się w kreatywnym tworzeniu, wymyślaniu i realizowaniu własnych pomysłów, jednocześnie odnajduje się w pracy zespołowej.

Oferujemy

Oferujemy pracę w kreatywnym, zgranym zespole, w którym łatwo zdobędziesz doświadczenie pracy w kulturze i poznasz jej specyfikę. Praca przy organizacji dużych festiwali pozwoli odnaleźć swoje miejsce w "kulturalnym świecie". Proponujemy również opiekuna, który indywidualnie wprowadzi Cię w naszą pracę, jej zakres i Twoje miejsce w zespole. Nie potrzebujemy osób do sortowania dokumentów, w naszym zespole w czasie praktyk lub wolontariatu będziesz realnie zaangażowana/y w aktualne zadania.

Prosimy o przesłanie CV na adres kultura@zdk.zamosc.pl z dopiskiem "Praktykuj w kulturze"