Animator/ka kultury Instruktor/ka plastyki Instruktor/ka ceramiki

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

19.07 05.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Sztuka

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA
-opracowywanie, organizacja i koordynacja przebiegu wszelkich działań w zakresie edukacji, popularyzacji i krzewienia kultury, szczególnie wśród dzieci i młodzieży szkolnej i akademickiej,

- monitorowanie programów i projektów adresowanych do instytucji kulturalnych w zakresie organizacji i pozyskiwania funduszy na działalność edukacyjną WCK,

- nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie współpracy w zakresie uczestnictwa w projektach artystycznych i edukacyjnych, placówkami oświatowymi, stowarzyszeniami, fundacjami i indywidualnymi osobami,

- pozyskiwanie informacji pod kątem możliwości dofinansowania działalności kulturalnej WCK z różnych krajowych źródeł finansowych,
- współpraca z ciekawym zespołem i artystami,
- organizacja spotkań, koncertów, warsztatów i innych wydarzeń kulturalnych,
- prowadzenie zajęć plastycznych, ceramicznych

Wymagania

- dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

- dobra organizacja pracy, systematyczność

- umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie 2 letnie w pracy o podobnym zakresie

- wykształcenie związane z obszarem wykonywanej pracy, mile widziani absolwenci edukacji przez sztukę, pedagogikę twórczości, kulturoznawstwo, animacja społeczno - kulturalna
- znajomość programów do obsługi programów graficznych
- znajomość i obsługa social mediów
- kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność dzielenia się pasją

Oferujemy

- umowę o pracę w jednej z największych instytucji kulturalnych w Warszawie,
- pogłębienie doświadczenia zawodowego i wyzwania artystyczne,
- pracę z profesjonalnym i inspirującym zespołem,
- udział w realizacji programu wydarzeń kulturalnych w sezonie 2021/22 i kolejnych,
- możliwość kreacji i realizacji ciekawych pomysłów,
- dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: wawer.wck@um.warszawa.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wawerskie Centrum Kultury ul. Żegańska 1a 04-713 Warszawa, NIP: 9522130396, REGON: 147302773, jako administratora moich danych osobowych, dla celów przyszłych rekrutacji. Administrator powiadomił mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.