Stanowisko

Animator/ka edukacji samorządowej

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

27—27 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

06.10 19.10

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu!

Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy poszukuje animatorów i animatorek edukacji samorządowej, którzy będą prowadzić warsztaty dla młodzieży w warszawskich szkołach.

Poszukujemy osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:00 (praca po 4-8 godzin, ok. 32 godzin w tygodniu), chętnych do przekazywania wiedzy - o samorządności, prawach ucznia i możliwościach działania w mieście - młodzieży z warszawskich szkół.

Wymagania

Warunkiem kluczowym jest dla nas dyspozycyjność i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów ale byłoby wspaniale gdybyś dodatkowo:

a) był/była studentem/ką bądź absolwentem/ką do 7 lat po ukończeniu uczelni wyższej,
b) posiadał/a doświadczenie we współpracy z: samorządem studenckim lub samorządem uczniowskim lub młodzieżową radą dzielnicy/miasta/gminy lub w zespole ds. budżetu partycypacyjnego lub organizacją pozarządową lub w działalności wolontariackiej,
c) posiadał/a doświadczenie w różnych formach pracy prowadzonej z młodzieżą albo w realizacji lub współorganizacji projektu społecznego lub artystycznego,

Oferujemy

Oferujemy umowę cywilno-prawną do 27 maja 2022 r., stawkę 27 zł brutto/h, pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu samorządności, partycypacji i prowadzenia warsztatów z młodzieżą i wsparcie koordynatorki projektu.

Pozostałe warunki pracy:
a) kalendarz pracy dostosowany do organizacji roku szkolnego w zakresie dni wolnych, dłuższych przerw, np. ferii zimowych, świąt.
b) praca w Centrum Komunikacji Społecznej m.st. Warszawy i w miejscach prowadzenia warsztatów oraz spotkań. W razie zamknięcia placówek edukacyjnych, spowodowanego pandemią koronawirusa SARS-CoV2, warsztaty oraz spotkania będą prowadzone zdalnie.
c) zapewniamy dostęp do materiałów niezbędnych do wykonywania przedmiotu umowy oraz stanowisko pracy z komputerem i kamerką.
d) praca w maksymalnie 6-osobowym zespole animatorów edukacji samorządowej.
e) każdy warsztat edukacji samorządowej będzie prowadzony przez parę animatorów.
f) przed prowadzeniem warsztatów animatorzy uczestniczą w dwu-trzy tygodniowych szkoleniach, w których zakres wchodzą m.in. szkolenia z zakresy merytorycznego warsztatów.
g) zapewniamy scenariusz warsztatów edukacji samorządowej dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych – „Nastolatek w samorządzie” oraz scenariusz warsztatów edukacji samorządowej dla uczniów i uczennic szkół podstawowych „Aktywuj dzielnie!”.

Brzmi ciekawie? Wyślij CV oraz list motywacyjny do 19 października 2021 r. na adres: ext.pkocik@um.warszawa.pl

Nie bój się dopytywać o więcej informacji! Koordynatorka projektu z chęcią rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości: ext.pkocik@um.warszawa.pl, 22 443 01 75

Pamiętaj o dopisaniu w swoich dokumentach aktualnej klauzuli RODO: