Stanowisko
animator edukacyjnej gry wielkoformatowej „Intermarium”
Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki
Wynagrodzenie

1600—1800 PLN brutto

Miasto
całe Podkarpacie, siedziba w Łańcucie, stawka za umowę
Województwo
Małopolskie / Podkarpackie
Czas trwania oferty

13.05 10.07

Branża
  • Edukacja
  • Fotografia
  • Grafika
  • Marketing
  • Obsługa techniczna
Opis stanowiska

Projekt zakłada przeprowadzenie rozgrywek w 8 podkarpackich szkołach. Rozgrywka jest prowadzona przez 4 animatorów. Testowe rozgrywki oraz przeszkolenie w lipcu, natomiast główne rozgrywki odbędą się w wybrane dni między wrześniem a listopadem. Krótki opis projektu poniżej: Motywem przewodnim projektu jest zwiększenie świadomości historycznej i zainteresowania geopolityką wśród licealistów. Te i inne cele chcemy osiągnąć za pomocą zaprojektowanej i wydrukowanej wieloosobowej gry symulacyjnej, w której będzie mogła brać udział - na raz - cała klasa. Podczas serii zajęć z jej wykorzystaniem uczniowie będą wcielać się w role polityków i dyplomatów z licznych państw Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki połączeniu zasad i zalet gier fabularnych, larpów historycznych i gier planszowych, uczestnicy będą mieli możliwość wpływać na wiele aspektów funkcjonowania przydzielonych im państw: pobudzać gospodarkę, dbać o interesy handlowe, zwiększać potencjał militarny, studzić nastroje społeczne i konflikty etniczne, ale przede wszystkim prowadzić wielostronne negocjacje z przedstawicielami innych państw. Gra ma jak najwierniej oddawać klimat niespokojnych lat po zakończeniu pierwszej wojny światowej w Europie.

Wymagania

Mile widziane: - znajomość geografii i historii tej części Europy - studenci lub młodzi absolwenci

Oferujemy

- umowę zlecenie - zaświadczenie dla uczelni o odbyciu praktyk - możliwość dłuższej współpracy

Zgłoszenia w formie CV prosimy przesyłać na adres: fundacja@jagiellonska.org