Animator/animatorka w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA.

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

2500—3000 PLN netto

Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

06.10 26.11

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

W związku z rozwojem Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA do naszego zespołu poszukujemy animatora/animatorki.

CAL Plac Grunwaldzki OD NOWA to miejsce, którego oferta skierowana jest do mieszkanek i mieszkańców osiedla Plac Grunwaldzki we Wrocławiu. Nasze działania adresujemy do osób w różnym wieku – dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. Centrum jest przestrzenią zawiązywania się i pogłębiania więzi sąsiedzkich, wspierania oddolnych inicjatyw, organizacji wolontariatu i włączania w życie lokalnej społeczności osób i grup z różnych powodów wykluczonych lub mało aktywnych. Mieścimy się w podwórku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 63a (I piętro), ale działamy na terenie całego osiedla – na podwórkach i skwerach, nad Odrą i na terenie akademickich kampusów. Nasz zespół to grupa pasjonatów i pasjonatek życia osiedlowego i takiej właśnie osoby szukamy!

Plac Grunwaldzki OD NOWA został zainicjowany i prowadzony jest przez Fundację Ładne Historie – organizację stworzoną przez osoby zajmujące się animacją i edukacją, kulturą i sztuką, a wreszcie aktywizmem i działaniami na rzecz społeczności lokalnych. Kultura, edukacja i animacja to narzędzia, które wykorzystujemy do inicjowania zmiany otaczającego nas świata, realizacji naszych pasji i budowania silnej, otwartej i pełnej empatii społeczności.

Wymagania

W związku z rozwojem Centrum Aktywności Lokalnej na wrocławskim Placu Grunwaldzkim szukamy animatora/animatorki, który/a:

1) posiada doświadczenie w pracy animacyjnej (mile widziane doświadczenie w pracy z lokalną społecznością);
2) posiada minimum średnie wykształcenie - mile widziane jest wykształcenie kierunkowe (animacja kultury, psychologia, pedagogika, kulturoznawstwo);
3) lubi pracę z ludźmi i z łatwością nawiązuje nowe kontakty;
jest osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną
posiada doświadczenie pracy z wolontariatem;
4) biegle posługuje się językiem angielskim (dodatkowo mile widziana jest znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego);
5) biegle posługuje się cyfrowymi narzędziami do pracy projektowej (pakiet Google, Microsoft Office).

Oferujemy

Oferujemy:

1) zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej na okres dwunastu miesięcy;
2) przestrzeń do pracy w naszym biurze oraz narzędzia niezbędne do realizacji zadań animatora/animatorki Centrum Aktywności Lokalnej;
3) miesięczne wynagrodzenie w kwocie 2500-3000 netto;
4) zatrudnienie od 8 listopada 2021 roku;
5) pracę w zgranym, dynamicznym i pełnym energii zespole;
6) możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach i warsztatach.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń – na które składają się Curriculum vitae oraz list motywacyjny w formacie pdf – drogą mailową na adres fundacja@ladnehistorie.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 października 2021 roku włącznie. Rozmowy kwalifikacyjne z zaproszonymi przez nas osobami odbędą się w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA w dniach 27-29 października 2021 roku. O wynikach poinformujemy drogą mailową do dnia 2 listopada 2021 roku.

Wzięcie udziału w niniejszej rekrutacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata/kandydatki przez Fundację Ładne Historie – operatora Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA – na potrzeby realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).