Stanowisko

Analityk Finansowy

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.04 29.05

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków będzie obejmował m. in.:
• udział w procesie budżetowania oraz planowania finansowego Instytutu,
• sporządzanie analiz,
• raportowanie wyników,
• kontrolę wykonania budżetu oraz analizę odchyleń,
• przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych,
• wsparcie działu księgowego w obszarach związanych z raportowaniem,
• udział w pracach zmierzających do optymalizację procesów,
• rozwój narzędzi analitycznych i raportowych.

Wymagania

Oczekujemy:
• co najmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku finansowo-analitycznym,
• wyższego wykształcenia z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii,
• znajomości Excel-a na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
• umiejętności analitycznych, wnikliwości, dbałości o szczegóły, dokładności,
• umiejętności pracy w zespole i elastyczności,
• wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wsparcie w rozwoju kompetencji (np. możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych),
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych pracowników,
• zdobywanie nowych ciekawych doświadczeń w instytucji realizującej projekty międzynarodowe w obszarze kultury i sztuki.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Termin przesyłania aplikacji do 29 maja 2021 r.
W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: