Stanowisko

AKUSTYK

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 4200 PLN brutto

Miasto
POZNAŃ
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

11.01 20.01

Słowa kluczowe
  • Teatr

Opis stanowiska

Charakterystyka lub rodzaj wykonywanej pracy:
• Obsługa sprzętu elektroakustycznego w czasie prób i spektakli w siedzibie oraz spektakli wyjazdowych (kraj i zagranica);
• Programowanie urządzeń elektroakustycznych podczas prób zgodnie z uwagami twórców spektakli;
• Sporządzanie czytelnego scenariusza dźwięku, uzgodnionego z reżyserem spektaklu po próbie generalnej;
• Przygotowanie i prowadzenie dźwięku zgodnie z ostatecznym scenariuszem spektaklu;
• Obsługa mikroportów i mikrofonów;
• Obsługa techniczna siedziby Teatru;
• Dbałość o stan techniczny sprzętu akustycznego znajdującego się na stanie teatru;
• Praca w zespole technicznej obsługi sceny.

Wymagania

1. Wymagania niezbędne
• Wykształcenie średnie techniczne, kierunkowe np. o specjalności: realizacja dźwięku, akustyka, elektryczne, elektrotechniczne, informatyczne, multimedialne;
• Podstawowa znajomość obsługi konsolet cyfrowych i programów do obróbki dźwięku;
• Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV;
• Brak przeciwwskazań do prac fizycznych.
2. Wymagania dodatkowe, preferowane
• Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy w teatrze;
• Znajomość j. angielskiego (stopień komunikatywny);
• Pełna dyspozycyjność;
• Zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, otwartość, gotowość do samodzielnej i stałej nauki.

Oferujemy

Praca w technicznym zespole obsługi sceny. Możliwość reżyserowania i realizowania dźwięku do spektakli. Współpraca z choreografami.

Warunki aplikowania

Składanie ofert niezwłocznie, najpóźniej do 20.01.2022 r.
Rozmowy kwalifikacyjne kandydatów spełniających wymagania formalne odbędą się po złożeniu oferty. O terminie rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub na adres mailowy.
CV + Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie należy przesłać na adres: teatr@ptt-poznan.pl oraz zam.publ@ptt-poznan.pl