Stanowisko

Akustyk

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

13.09 30.09

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Przewidywany zakres obowiązków:
1. przygotowywanie nagłośnienia, projekcji, rejestracja dźwięku i obrazu na potrzeby spektakli, pokazów i egzaminów,
2. dbałość o właściwy stan nagłośnienia, projektorów i innych urządzeń elektroakustycznych,
3. obsługa akustyczna wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Uczelnię,
4. wykonywanie innych czynności w zakresie nagłośnienia, rejestracji i montażu obrazu i dźwięku.

Wymagania

• co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• samodzielność w działaniu, komunikatywność,
• wysoka etyka pracy i kultura osobista.

Oferujemy

• pracę od października 2021 r.,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę , początkowo na okres próbny,
• ciekawe i odpowiedzialne stanowisko.

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych) na adres mailowy: jszewczyk@ast.krakow.pl w terminie do dnia 30 września 2021 r.