Stanowisko

Aktor/ aktorka – II skład poszukiwany!

Umowa
dzieło / na zlecenie / wolontariat
Miasto
Gdynia
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

07.09 15.09

Słowa kluczowe
  • Teatr

Opis stanowiska

Praca nad naszym pierwszym spektaklem wre i nadszedł czas, aby poszukać drugiego składu. Słowem - poszukujemy dublerów!
Cała rekrutacja odbywać się będzie internetowo (nie będziemy Was nigdzie ciągać po wiochach). A żeby cały proces przebiegł sprawnie i żebyśmy nie tracili nawzajem swojego czasu- to zanim się umówimy na spotkanie online- Wy napiszcie coś o sobie, kim jesteście i koniecznie załączcie jakieś linki do poprzednich produkcji- a my, jeśli będziemy zainteresowani- napiszemy kilka zdań o potrzebnej dyspozycyjności, umowie, wynagrodzeniu i o tym na co stawiamy nacisk- i jeśli będzie to dla Ciebie w porządku- to wtedy umówimy się na to spotkanie. A wtedy pozostanie czekać na Naszą decyzję 😉
Niepotrzebne nam Wasze dyplomy ukończenia miliona szkół, zwracamy uwagę na dyspozycyjność i naturalność/ swobodę- czy to na scenie, czy to przed kamerą (czy w kontakcie z Nami 😃 )
Poszukujemy osób TYLKO z Pomorza. Tutaj żadnych wyjątków.
Pierwszy taki “dzień castingowy” planujemy w okolicach 17 września. Odpiszemy wszystkim bez względu na decyzję- ale zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi w ciągu 7 dni.
Po więcej informacji na temat postaci, ich opisu oraz referencji wizualnych zapraszamy na naszego fanpage'a (link poniżej)

Wymagania

Dyspozycyjność, otwartość, umiejętność improwizacji.

Oferujemy

Nowe doświadczenie, referencje, wynagrodzenie

Prosimy o kilka słów o sobie oraz linki do poprzednich produkcji na adres Nz.teatr@gmail.com