Stanowisko

ADMINISTRATOR/KA – MŁODSZY/A KSIĘGOWY/A

Umowa
etat
Wynagrodzenie

do 3000 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

09.06 16.06

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Poszukujemy Kandydatów o skrupulatnej i sumiennej osobowości. W zakres obowiązków Pracownika będą wchodzić zadania wymagające dokładności, zdolności analitycznych, umiejętności zarządzania procesami administracyjnymi i samodzielnego wyszukiwania potrzebnych informacji.

Poszukujemy osób zaangażowanych, wywiązujących się z powierzonych zadań, odnajdujących się w działaniach prowadzonych w trybie projektowym.

Miejsce pracy:
Warszawa, Muranów (dogodny dojazd, w pobliżu stacji metra)

Zakres obowiązków:
• księgowanie dokumentów,
• analiza danych finansowych,
• kontrola nad budżetami projektów,
• kategoryzacja przychodów i kosztów,
• nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych,
• kontakty z partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami,
• tworzenie i aktualizacja baz danych,
• inne prace księgowo-administracyjne.

Wymagania

Wymagania:
• solidność, skrupulatność (w zakres obowiązków wchodzić będą prace biurowe wymagające precyzji i dokładności),
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
• znajomość programu RAKS SQL,
• umiejętność wyszukiwania informacji w sieci Internet,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• podstawowa wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości,
• umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
• mile widziane będą osoby z wykształceniem kierunkowym związanym z zarządzaniem, ekonomią i administracją,
• umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym zespole.

Oferujemy

Oferta:
• umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia,
• elastyczny czas pracy,
• wysoki poziom samodzielności,
• możliwość pozyskania cennego doświadczenia w zakresie zarządzania finansowego projektami w sektorze kreatywnym,
• praca w swobodnej atmosferze.

Wynagrodzenie wyjściowe w 2-miesięcznym okresie próbnym:
• 3.000 PLN netto za pełen etat

CV z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres mailowy: biuro@filmforum.pl.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Częścią spotkania będą zadania próbne sprawdzające umiejętności Kandydata.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”