Stanowisko

Administrator/ka mediów społecznościowych

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3500—5000 PLN brutto

Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.10 25.10

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
• kreowanie, planowanie oraz realizacja komunikacji w Social Mediach (Facebook, Instagram),
• tworzenie i realizacja planów komunikacji w SM dla poszczególnych projektów,
• współtworzenie strategii komunikacji w SM,
• pisanie, redagowanie i planowanie contentu,
• tworzenie prostych grafik i animacji oraz współpraca z grafikami,
• planowanie i realizacja kampanii reklamowych w SM i ich optymalizacja ,
• moderacja treści, kontakt z użytkownikami,
• prowadzenie analiz i raportów z działań,
• optymalizacja treści pod SEO,
• inicjowanie współpracy influencerskiej w SM, nadzór nad jej realizacją i monitorowanie efektywności.

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać następujące umiejętności i cechy:
• minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu komunikacji w kanałach SM (FB, IG),
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: historia, historia sztuki, architektura, etnologia, filologia itp.),
• udokumentowane doświadczenie copywriterskie,
• bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz zasad ortografii i gramatyki,
• ogólna znajomość standardów WCAG 2.1
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2,
• kreatywność – umiejętność tworzenia spójnej strategii promocyjnej i komunikacyjnej w SM,
• umiejętność obsługi programów do projektowania graficznego (co najmniej na poziomie podstawowym),
• znajomość narzędzi do przygotowywania płatnej, spersonalizowanej promocji w SM,
• wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będą:
• doświadczenie we współpracy z instytucjami kultury w zakresie komunikacji w SM,
• umiejętność robienia zdjęć na potrzeby realizacji kampanii promocyjnych w SM,
• znajomość Google Analytics i narzędzi do monitoringu Internetu,
• zainteresowanie historią i kulturą Europy Środkowej.

Oferujemy

Osobie dołączającej do naszego zespołu oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• niezbędne narzędzia pracy,
• udział w Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych,
• rozszerzoną opiekę medyczną w ramach medycyny pracy,
• prace przy ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu,
• biuro przy Rynku Głównym.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierającej CV na adres e.czarnecka@mck.krakow.pl. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Międzynarodowego Centrum Kultury z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 25 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: sekretariat@mck.krakow.pl.