Stanowisko

Administrative Manager

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.01 19.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

Chcielibyśmy Cię poznać i zobaczyć jak:

· rzetelnie i dokładnie przygotowujesz faktury i umowy cywilno-prawne,

· nadzorujesz obieg dokumentów w jednostce,

· doskonale wspierasz administracyjnie realizowane projekty,

· wspaniale kompletujesz dokumentację projektową i księgową,

· przygotowujesz zestawienia budżetowe,

· przewidujesz sytuacje i podejmujesz działania zanim wystąpią problemy,

· odpowiedzialnie prowadzisz procedury zakupowe w oparciu o PZP,

· współpracujesz z biurami administracji UW,

· wspierasz jednostkę w organizacji wydarzeń.

Wymagania

Jeśli więc posiadasz:

· wykształcenie minimum średnie,

· biegłą znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Word i Excel,

· znajomość języka angielskiego,

i jesteś osobą, która:

· wykazuje się inicjatywą i samodzielność w działaniu,

· jest dokładna i odpowiedzialna,

· umie pracować w zespole,

to koniecznie musisz nam wysłać swoje CV, abyśmy mogli Cię poznać.

Mile widziana wcześniejsza praca na stanowisku administracyjnym oraz na uniwersytecie lub w innej instytucji publicznej.

Oferujemy

W zamian oferujemy pracę na pełen etat, w młodym, energicznym, wesołym i nie bojącym się wyzwań zespole na czołowej polskiej uczelni!

Warunki aplikowania

Swoje zgłoszenie, zawierające:
bio, w którym opowiesz nam kim jesteś (CV lub inny format, który uznasz za najodpowiedniejszy)

WYŚLIJ DO NAS POD ADRES: rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 19.01.21 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć odpowiednie zgody na przetwarzanie danych osobowych z pliku: https://bit.ly/2KYrGqi

Wszystkie zgody mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie m.in. wysyłając maila na adres: rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl.