Stanowisko

Account Manager / Project Manager

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat / zdalna
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

08.07 25.07

Słowa kluczowe
  • Film
  • Marketing
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Będziesz osobą odpowiedzialną za stały kontakt z klientami, koordynację kampanii, tworzenie harmonogramów, budżetów i raportów oraz prowadzenie procesów na linii klient - strategia - kreacja - operacja. Pracujemy na platformie Google Workspace.

Wymagania

1. Masz doświadczenie w samodzielnym, terminowym i jakościowym prowadzeniu projektów, koordynacji procesów i budowaniu relacji z klientami w agencji kreatywnej, marketingowej itp., w instytucji lub jako freelancer.
2. Posiadasz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami.
3. Jesteś osobą kreatywną, doskonale zorganizowaną i punktualną, masz otwarty umysł i myślisz holistycznie.
4. Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.
5. Wiesz, co to jest brief, piksel Facebooka, Trello. Potrafisz wydobyć dane z Sotrendera, Google Analytics i ustawić tabele przestawne w Excelu.

Oferujemy

1. Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i dyspozycyjności ustalone indywidualnie z zaproszonymi kandydatkami i kandydatami, umowę o pracę, umowę cywilnoprawną lub B2B.
2. Zapewniamy elastyczną formę współpracy, pracę hybrydową zdalną lub biurową w Warszawie w otoczeniu inspirujących osób, innych agencji i startupów.
3. Angażujemy w projekty z obszaru kultury i sztuki, w tym najgłośniejszych w Polsce teatrów, galerii sztuki, festiwali.
4. Dajemy możliwość rozwijania swojej siatki kontaktów, uczestniczenia w szkoleniach specjalistycznych oraz w branżowych konferencjach.
5. Działamy zgodnie z założeniami strategii Diversity and Inclusion.
6. Często jemy dobre rzeczy u naszych klientów z branży gastro i spotykamy się na eventach naszych klientów z branży muzycznej i filmowej :)
7. We wrześniu planujemy wdrożyć podstawowy pakiet socjalny zapewniający prywatne ubezpieczenie medyczne.

Jeśli chcesz zgłosić się do nas wyślij CV koniecznie w pliku PDF na adres: office[at]horsewithwings.agency w tytule wpisując ACCOUNT MANAGER
Nie wysyłaj listu motywacyjnego i innych tego typu dziwnych załączników :)