Stanowisko

Opiekun(ka) ekspozycji muzealnych – kasjer(ka)

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4600—4600 PLN brutto

Miasto
Gdańsk, Śródmieście
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

24.09 30.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość
  • Muzeum

Opis stanowiska

NAJWAŻNIEJSZE OBOWIĄZKI
1. obsługa ruchu turystycznego, kontrola biletów wstępu
2. dozór zwiedzających i zbiorów w salach ekspozycyjnych
3. sprzątanie sal wystawowych i sanitariatów
4. dorywczo: sprzedaż biletów wstępu, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sporządzanie faktur, raportów kasowych, rozliczanie utargu

Wymagania

WYMOGI WOBEC KANDYDATÓW
1. wykształcenie średnie
2. umiejętność kulturalnego zachowania w pracy z ludźmi
3. umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego
4. mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w celu obsługi zwiedzających

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat NA CZAS OKREŚLONY OD PAŹDZIERNIKA 2024 DO GRUDNIA 2024.
Praca stacjonarna, bez możliwości pracy zdalnej, w całorocznych oddziałach Muzeum, w równoważnym systemie czasu pracy dostosowanym do godzin otwarcia Muzeum, w tym soboty i niedziele.

Na wynagrodzenie miesięczne składa się wynagrodzenie zasadnicze 4600 zł brutto oraz dodatek stażowy pomiędzy 5% a 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy.

Przewidywany termin zatrudnienia: 1 października 2024.

Warunki aplikowania

REKRUTACJA
CV z adresem poczty elektronicznej do kontaktów w sprawach rekrutacji oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy składać drogą mailową na adres rekrutacja@muzeumgdansk.pl do dnia 30 września 2024.

Muzeum Gdańska zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dyrektor Muzeum Gdańska może podjąć decyzję o unieważnieniu rekrutacji bez podawania przyczyny.