[ Zamknij ]

Oferty pracy

Asystent muzealny/Edukator, Muzeum K. I. Gałczyńskiego (Ruciane-Nida)
Liczba zainteresowanych ofertą: 1
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 14 luty 2018
Do: 05 marzec 2018
Wymagany staż pracy
Nie wymagany
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe - magisterium
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę na czas określony
Wymagania

- wykształcenie wyższe humanistyczne;

- praktyczna znajomość MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi prostych programów graficznych;

- kreatywność i pomysłowość;

- komunikatywność, odpowiedzialność, skrupulatność;

- umiejętność współpracy w zespole, ale również samodzielnej organizacji własnej pracy;

- posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu (do muzeum nie kursuje komunikacja publiczna);

- mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Zakres obowiązków

Główne obowiążki:

- przygotowanie i prowadzenie zajęć muzealnych, także o charakterze warsztatowym dla różnych grup wiekowych;

- oprowadzanie grup po wystawie;

- nadzór merytoryczny i opieka nad powierzonymi zbiorami;

- obsługa kasy fiskalnej;

- utrzymywanie w czystości miejsca pracy.

Obowiązki dodatkowe:

- pomoc w organizowaniu wydarzeń kulturalnych w muzeum;

- przygotowywanie dokumntacji związanej z gromadzeniem zbiorów;

- pomoc w promocji internetowej oraz w przygotowaniu komputerowym i kolportażu drobnych publikacji (w zalezności od posiadanych kwalifikacji).

Oferujemy

- zatrudnienie na pełnym etacie na czas określony, do czerwca 2019 r.

- ciekawą i różnorodną pracę w kameralnej, ale dynamicznie działającej instytucji kultury, w jednym z najpiekniej położonych muzeów w Polsce;

- możliwość zdobycia doświadczenia z różnych dziedzin muzealnictwa.

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
asystent muzealny, edukator, leśniczówka Pranie

Dodano: 2018-02-14 12:23:52

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potzreb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 r." na adres muzeumpranie@neostrada.pl do 5 marca.