[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista ds. Wystaw (umowa o pracę), Muzeum II Wojny Światowej (Gdańsk)
Liczba zainteresowanych ofertą: 2
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 09 luty 2018
Do: 16 luty 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
3
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Wymagania

• wykształcenie wyższe humanistyczne,
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• znajomość przepisów z zakresu muzealnictwa i ochrony zabytków,
• znajomość działalności Muzeum II Wojny Światowej,
• kreatywność w szukaniu dróg do osiągnięcia zamierzonego celu,
• dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• zdolność szybkiego uczenia się,
• biegła obsługa komputera i pakietu MS Office,
• dokładność, terminowość i aktywności w działaniu,
• za dodatkowy atut będzie uważane doświadczenie wystawiennicze oraz przewodnickie.

Zakres obowiązków

• opieka nad wystawą główną Muzeum we współpracy z odpowiedzialnymi działami Muzeum,
• prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z eksploatacją wystawy głównej w zakresie merytorycznym,
• przygotowanie scenariuszy wystaw czasowych,
• realizacja wystaw czasowych we współpracy z odpowiedzialnymi działami Muzeum, a także w współpracy z instytucjami kultury i Muzeami w kraju i zagranicą,
• współpraca z biurami projektowymi, agencjami artystycznymi, plastykami w zakresie produkcji wystaw czasowych,
• upowszechnianie wiedzy na temat działalności Muzeum II Wojny Światowej,
• przygotowywanie materiałów informacyjnych o wystawach czasowych,
• organizacja zwiedzania wystawy głównej i wystaw czasowych,
• współpraca z przewodnikami,
• śledzenie działań instytucji kulturalnych w Polsce i na świecie,
• organizacja spotkań i wykładów poświęconych wystawie głównej i wystawom czasowym,
• organizacja oraz udział w warsztatach z zakresu wystawiennictwa,
• prowadzenie  dokumentacji wystaw czasowych.

Oferujemy

• pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się państwowej instytucji kultury,
• dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji,
• wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
Źródło informacji

Dodano: 2018-02-09 17:57:36

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv na podany adres e-mail: rekrutacja@muzeum1939.pl  w  terminie do 16 lutego 2018 r.

W Curriculum Vitae prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. , poz. 922., wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Muzeum II Wojny Światowej z siedzibą w Gdańsku, pl. Władysława Bartoszewskiego 1".

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, jako administrator danych osobowych, informuje, iż Pani/Pana dane osobowe zawarte w CV i liście motywacyjnym będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, przechowywane w bazie danych przez okres roku od zakończenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani /Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podstawą podania danych są przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.