[ Zamknij ]

Oferty pracy

Młodszy Specjalista w Dziale Kas i Informacji w Centrum Nauki Kopernik (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 7
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 08 luty 2018
Do: 21 luty 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

Jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta i obsługujesz kasę fiskalną, a dodatkowo dobrze znasz język angielski i jesteś gotowa/y do pracy również w weekendy, prześłij do nas swoją aplikację !

Poszukujemy osób komunikatywnych, zaangażowanych i lubiących pracę z ludźmi. Dodatkowym dużym atutem będzie znajomość jezyka rosyjskiego.

Zakres obowiązków

- sprzedaż biletów w kasach Centrum oraz Planetarium,

- obsługa telefoniczna klientów,

- udzielanie informacji o ofercie oraz obsługa systemu sprzedaży wizyt w Centrum,

- zapewnienie wysokich standardów obsługi klientów.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparcu o umowę o pracę na pełen etat,

- praca zgodnie z grafikiem (przeciętnie 40 godz. w tygodniu, praca również w weekendy),

- gwarantujemy przyjazną atmosferę i inspirujące środowisko pracy,

- zapewniamy pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, kartę multisport).

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
Źródło informacji

Dodano: 2018-02-08 15:00:03

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego dostępnego na naszej stronie www.kopernik.org.pl do dnia 21.02.2018 r.

Więcej szczegółów na naszej stronie www.kopernik.org.pl w zakłądce "Praca".