[ Zamknij ]

Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. promocji, Centrum Nauki Kopernik (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 9
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 08 luty 2018
Do: 21 luty 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
min. 2 lata
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę na zastępstwo
Wymagania

- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

- doświadczenie w tworzeniu planów, prezentacji i raportów,

- dobra znajomość narzędzi PR i marketingowych,

- orientacja w procesie produkacji materiałów drukowanych (ulotki, plakaty, itp.),

- umiejętność pisania i redagowania tekstów w rożnej stylistyce,

- dobra organizacja pracy, skrupulatność, systematyczność,

- umiejętność pracy przy kilku projektach równoczesnie,

- komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,

- dobra orientacja w świecie kultury,

- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- praktyczna znajomość narzędzi e-mail oraz podstaw stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków

- współpraca przy planowaniu działań promujących ofertę CNK,

- dobór i wdrażanie odpowiednich narzędzi PR lub marketingowych (marketing online i offline);

- tworzenie harmonogramów działań, rozliczeń, raportów,

- współpraca z gafikami, drukarnią oraz zewnętrznymi wykonawcami, wraz z ich aktywnym poszukiwaniem,

- tworzenie tekstów do materiałów promocyjnych i informacyjnych CNK (foldery, ulotki, strony www, media społecznościwe, biuletyny wewnetrzne i zewnętrzne, mailingi),

- administrowanie obiegiem i archiwizacją dokumentów,

- współpraca z zespołem CNK w celu realizacji działań promocyjnych.

Oferujemy

- umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (na zastepstwo);

- pracę w dynamicznym, rozwijajacym się zespole;

- ciekawe wyzwania w prestiżowej instytucji kultury;

- benefity pracowicze (m.in. opieka medyczna, karta multisport).

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
Źródło informacji

Dodano: 2018-02-08 11:21:33

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego poprzez formularz aplikacyjny dostępny na stronie www.kopernik.org.pl w zakładce Praca, do dnia 21.02.2018 r.

Szczegółowe informacje na stronie Cenrum Nauki Kopernik.